استاد موسوی و استاد زمانی میقان

معرفی شهر پشم میقان ؟

میقان تولید کننده محصولات پشمی و فراسودمند مبتنی بر علم و دانش و با به روزترین دستگاه های صنعتی واقع در قم میباشد. مدیر عامل کارخانه میقان استاد حسین زمانی میقان ، اقتصاد دان و کارآفرین نمونه و چهره نامی کشور در جهت عمل به دغدغه تامین امنیت سلامتی مردم با مشورت و توصیه اساتید بزرگ طب سنتی همچون استاد روازاده ، استاد خیراندیش اقدام به تولید محصولات پشمی و کالای خواب پشمی سلامت محور نمودند.
بنده سید حسین موسوی با بیش از 10 سال سابقه در زمینه طب سنتی ، سبک زندگی و کسب و کار با توجه به تجربه خودم در ارتباط با بیماران و همچنین بررسی های فراوان علت بسیاری از مشکلات مفصلی ، کمردرد ، سستی و بی حالی ، خواب ناآرام ، سردی جنسی و بسیاری از بیماری های مختلف را را در سبک زندگی غلط و استفاده از محیط سردی زا یافتم از این رو اقدام به تاسیس شهر پشم میقان ، فروشگاه اینترنتی کالای خواب پشمی نمودم تا محصولات و کالای خواب پشمی سلامت محور کاملا ایرانی خدمت شما ارائه نماییم و شما عزیزان را از خطرات استفاده از کالای خواب پلی استر  و پلاستیکی در امان نگه داریم. در این مدت شاهد خوب شدن حال هزاران نفر از عزیزان بودیم و به این سبب حال ما هم با بهتر شدن حال شما خوب شده.

استاد موسوی و استاد زمانی میقان

چرا محصولات پشمی میقان ؟

میقان اولین تولیدکننده کالای خواب پشمی و ارگانیک در ایران است.اساتید برتر طب سنتی از جمله دکتر روازاده ، حکیم نظری ، استاد باووسی ، استاد عبدالله پور , استاد سلسه جو ، حکیم نوریان ، به استفاده از محصولات پشمی میقان توصیه کرده اند که شما میتوانید ویدیو معرفی اساتید را در زیر مشاهده بفرمایید. متاسفانه اکثر کالای خواب موجود در منازل از پلاستیک و پلی استر و ضایعات میباشد، که باعث انتقال سردی به بدن و ایجاد بیماری هایی نظیر کمر درد، زانو درد ، سردی جنسی ، بی حالی و کسلی میگردد.

پشم به دلیل دارا بودن مزاج گرم ، باعث انتقال گرما به بدن و در نتیجه چرخش گرما و انرژی به صورت متعادل در بدن میگردد و باعث بهبود بیماری های ناشی از سردی از جمله گرفتگی عضلات ، کمر درد ، روماتیسم ، مشکلات مفصلی ، سردی جنسی ، کسلی و بی حالی میگردد.تمامی محصولات ما مبتنی بر علم و دانش از پشم گوشفند تولید شده است.

میقان توصیه طبیبان

توصیه اساتید طب ایرانی اسلامی در مورد اهمیت استفاده از محصولات پشمی در سلامتی مردم

تجربه میقانی های عزیز

در زیر تنها تعداد اندکی از هزاران تجربه موفق استفاده کنندگان محصولات میقان رو مشاهده میفرمایید