با محصولات پشمی میقان کمر دردتو درمان کن

میقان اولین تولیدکننده کالای خواب پشمی و ارگانیک در ایران است.اساتید برتر طب سنتی از جمله دکتر روازاده ، حکیم نظری ، استاد باووسی ، استاد عبدالله پور , به استفاده از محصولات پشمی میقان توصیه کرده اند که شما میتوانید ویدیو معرفی اساتید را در زیر مشاهده بفرمایید.متاسفانه اکثر کالای خواب موجود در منازل از پلاستیک و پلی استر و ضایعات میباشد، که باعث انتقال سردی به بدن شده و باعث ایجاد بیماری هایی نظیر کمر درد، زانو درد ، سردی جنسی ، بی حالی و کسلی میگردد.

پشم به دلیل دارا بودن مزاج گرم ، باعث انتقال گرما به بدن و در نتیجه چرخش گرما و انرژی به صورت متعادل در بدن میگردد و باعث بهبود بیماری های ناشی از سردی از جمله گرفتگی عضلات ، کمر درد ، روماتیسم ، مشکلات مفصلی ، سردی جنسی ، کسلی و بی حالی میگردد.

میقان توصیه طبیبان

توصیه اساتید طب ایرانی اسلامی در مورد اهمیت استفاده از محصولات پشمی در سلامتی مردم

دریافت کد تخفیف

جهت مشاوره رایگان و دربافت کد تخفیف  فرم زیر را پر کنید. مشاوران مجموعه در سریعترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

رضایت مشتریان عزیز میقان

مشاهده هزاران رضایت درمان شدگان عزیز در کانال ایتا 

مجموعه شهر پشم میقان اولین تولید کننده کالای خواب پشمی فراسودمند و ارگانیک در جهان میباشد. میقان با استفاده از به روزترین دستگاه های صنعتی و مرغوب ترین نوع پشم محصولات خود راتولید میکند.رسالت ما تامین امنیت سلامتی مردم عزیزمان میباشد.با اسفاده از محصولات پشمی حال خوب و سلامتی را به خودتان هدیه دهید. 

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.
فروشگاه
علاقه مندی
0 محصول سبد خرید
حساب کاربری من